MICHAL JE KVÍTKO!
(55 minut + 20 minut focení)

aneb pokropte ho vodou a nikdy nezvadne.
A to ještě nevíte, co se děje za plotem v Michalově zahrádce. Kopretina zpívá, palma tančí a kaktus do všeho mluví. Konev má rýmu a umělá kytka z toho má legraci!

MICHALOVI MAZLÍČCI (55 minut + 20 minut focení)

aneb Když máš na opasku ještě dvě volné dírky za přezkou, tak si nehraj na to, že jsi dospělý.
Michal si myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi, ale jeho „plyšáci“, největší mazlíčci, ho přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si může klidně dál.
V představení uvidí děti skutečné hračky, oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.

MICHAL JE PAJDULÁK
(55 minut + 20 minut focení)

Budeme si spolu hrát a vyprávět o našem tělíčku – od hlavy až k patě a naopak. Nohy dáme na ramena, budeme si držet palce, aby nám nespadl kámen ze srdce, třeba rovnou na nohu!
Po celou dobu jsou děti v blízkém kontaktu s Michalem, hrají si s ním a předvádí se! Představení plné překvapení a legrace, malých a velkých loutek a kostýmů vč. dárků ze samolepicí pásky.

MICHAL NA HRANÍ
(55 minut + 20 minut focení)

O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu. Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Nebudeš to právě ty?
Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými ze samolepicí pásky.

MICHAL K SNÍDANI
(55 minut + 20 minut focení)

Michal, který je dětem dobře známý z pořadu čs. televize Kouzelná školka, tentokráte plně rozvíjí hru s barevnými samolepicími páskami. Bez ostychu vytáčí metry a metry pásek, ze kterých vyrábí jednoduché tvary až po plastické, imitující reálné předměty, v tomto případě, vše dobré, na co máme chuť! Michal se zamýšlí nad tím, co se stane, když nesníme z talíře poslední sousto, ve kterém je ukrytá síla.

Tři speciální výběry vhodné pro obchodní centra a supermarkety, slavnosti města, Dny dětí, Velikonoce, Mikulášské nadílky, Pálení čarodějnic, firemní a soukromé akce, ale i pro narozeninové párty aj.

V šou nechybí barevná samolepící páska a rekvizity z ní, legrační playbacky a hudební koláže. Ve vystoupení nechybí interakce s publikem, všechny děti jsou zapojeny do hry s Michalem a nikdo nezůstává v klidu. Zaručená zábava jak pro děti, tak pro dospělé.

TO NEJLEPŠÍ OD MICHALA
(40 minut + 15 minut focení)